Б ⁄ В
Lord of Arcana Essentials (PSP) Б/В

Lord of Arcana Essentials (PSP) Б/В

Недоступно
Артикул: 100138
Бренд:
Код: ULES-01507/E
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата випуску: 04.02.2011. Цей світ називається Городин на ім'я його першого короля. На краю міста, оточеного величезним лісом, знаходиться могутній камінь Аркана, джерело всіх порядків в світі. Кажуть, що тільки той що володіє силою може от...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 04.02.2011.

Цей світ називається Городин на ім'я його першого короля. На краю міста, оточеного величезним лісом, знаходиться могутній камінь Аркана, джерело всіх порядків в світі. Кажуть, що тільки той що володіє силою може отримати Аркану. Воїни знищують орди монстрів, щоб вони могли отримати Аркану. Яка сила всередині нього? І яка доля пов'язана з Арканою?

У LORD of ARCANA гравці занурюються в темні глибини підземного світу, щоб битися з величезними і могутніми істотами з легенд в їх прагненні здобути силу Аркани. Бій простий, але цікавий, жорстокі рухи можна виконувати просто і швидко, борючись з величезною різноманітністю приголомшливих і фантастичних монстрів. Безліч легенд ігрового дизайну дали волю своїй уяві з бестіарієм захоплюючих дизайнів істот, які стануть грізним випробуванням для відважних гравців.

Особлива увага приділяється багатокористувальницькому режиму: до чотирьох гравців можуть об'єднуватися в команду, щоб перемогти найтемніших демонів. Це може винагородити вас новими предметами і навичками. Також можна створювати свої власні аватари, а також створювати різну зброю з тисяч різних комбінацій. Звичайно, пригоду можна пройти і в одиночній грі, якщо ви досить хоробрі, щоб протистояти мощі цього світу в на одинці.

  • Гарантія від виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину Перевірено магазином

Написати відгук

    Погано           Добре