Новий
The Last of Us Part II Collectors Edition (PS4) (російська версія) PL

The Last of Us Part II Collectors Edition (PS4) (російська версія) PL

6,200грн -10%
Артикул: 100530
Бренд:
Код: CUSA-10249
Наявність: Є в наявності

обзор

Дата випуску: 19.06.2020. The Last of Us Part II фокусується на фізичному, емоційному та психічному стані, що виражається у всіх аспектах ігрового процесу. Naughty Dog повністю переробили своє програмне забезпечення, розробили нову бойову м...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 19.06.2020.

The Last of Us Part II фокусується на фізичному, емоційному та психічному стані, що виражається у всіх аспектах ігрового процесу. Naughty Dog повністю переробили своє програмне забезпечення, розробили нову бойову механіку, створили нові аналогові стелс-системи. Оновлення системи анімації, щоб повністю передати відчай, винахідливість і спритність Еллі. У більш широкому, більш складному і детальному оточенні вороги, з якими ви зіткнетеся, тепер стали більш небезпечними, використовуючи витончену комунікацію і обізнаність про навколишнє середовище для створення інтенсивних, більш динамічних боїв.

В The Last of Us Part II представлені нові і старі персонажі, які ожили завдяки новітнім технологіям захоплення і винятковому складу акторів.

Через п'ять років після небезпечної подорожі по постпандемічному США Еллі і Джоел влаштувалися в Джексоні, штат Вайомінг. Життя серед процвітаючого суспільства дала їм мир і стабільність, незважаючи на постійну загрозу з боку інфікованих і інших, більш зневірених виживших. Коли насильницька подія порушує ідилію цього світу, Еллі відправляється в небезпечну подорож, щоб домогтися справедливості і знайти вихід. У міру того, як вона полює за винуватцями, вона стикається з руйнівними фізичними та емоційними наслідками своїх дій.

  • Гарантія від виробника ПЗ та ігри поверненню та обміну не підлягають
  • Гарантія від магазину Обмін - Повернення в день замовлення (при збереженні цілісності упаковки)

Написати відгук

    Погано           Добре