Новий
Gears of War 3 - Epic Edition (Xbox 360) NTSC

Gears of War 3 - Epic Edition (Xbox 360) NTSC

Недоступно
Артикул: 100065
Бренд: Xbox
Код: 0885370307481
Наявність: Немає в наявності

обзор

Дата виходу: 20.09.2011. Продовжуючи традиції серії Gears of War, гравець керує бійцем Маркусом Феніксом, що бореться з численними ворогами шляхом стрілянини та командує своїм загоном. Основу гри складають позиційні перестрілки, в яких перс...

Характеристики

опис товару

Дата виходу: 20.09.2011.

Продовжуючи традиції серії Gears of War, гравець керує бійцем Маркусом Феніксом, що бореться з численними ворогами шляхом стрілянини та командує своїм загоном. Основу гри складають позиційні перестрілки, в яких персонажам належить переміщуватися від укриття до укриття та здійснювати вилазки.

В Gears of War 3 з'явилась опція позначати ворогів, тоді керовані ШІ напарники автоматично атакують їх, а керовані іншими гравцями бачать спеціальну позначку. Додалася змога обмінюватися з напарниками зброєю та амуніцією. В Gears of War 3 наявний кооперативний режим проходження сюжету до 4-х учасників по мережі, або для 2-х на розділеному екрані. Гравці можуть приєднатись до проходження будь-якого іншого гравця.

Видання включає:

Фігурку Маркуса Фенікса. Це колекційна пластикова фігурка, яку створив арт-директор студії Epic Games Кріс Перна спільно з фахівцями компанії Triforce, стане гідним експонатом в колекції справжнього фаната Gears (розміри: висота 285 мм, діаметр 225 мм, вага: 1,7 кг).

Книга "The Art and Design of Gears of War" - Том Бісселл дарує фанатам серії унікальну можливість дізнатися більше про створення однієї з найзнаменитіших саг в історії відеоігор, пропонуючи читачам 96 сторінок інтерв'ю, фотографій, концепт-арту і багато чого іншого.

Набір зброї Infected Omen - скіни для п'яти видів зброї, які можна використовувати в мультиплеєрі: Lancer, Retro Lancer, Hammerburst, Sawed-off Shotgun і Gnasher Shotgun.

Весь контент з Gears of War 3 Limited Edition.

  • Гарантія виробника ПЗ та ігри поверненню та обміну не підлягають

Написати відгук

    Погано           Добре