Б ⁄ В
Dragon Quest 8: The Journey of the Cursed King Platinum (PS2) PAL Б/В

Dragon Quest 8: The Journey of the Cursed King Platinum (PS2) PAL Б/В

750грн
Артикул: 100429
Бренд:
Код: SLES-53974/P
Наявність: Є в наявності

обзор

Дата випуску: 13.04.2006. Світ Dragon Quest повністю тривимірний. Від великих міст і лабіринтів підземель до пагорбів і рівнин, які поділяють їх на карті світу, - все середовище, через яке ви проходите в своїй епічній подорожі, плавно розпо...

Характеристики

опис товару

Дата випуску: 13.04.2006.

Світ Dragon Quest повністю тривимірний. Від великих міст і лабіринтів підземель до пагорбів і рівнин, які поділяють їх на карті світу, - все середовище, через яке ви проходите в своїй епічній подорожі, плавно розподіляється перед вами. Ви можете загубитися в найвіддаленішому куточку земної кулі в пошуках захованих скарбів або раптово наштовхнутися на зовсім нове поселення або замок, досліджуючи глибини темного лісу - це ті варіанти досвіду, які будуть радувати і дивувати вас. твоє пригода!

Візуальні ефекти нагадують високоякісний анімаційний фільм, що створює відчуття, ніби ви дійсно гуляєте по одному з мультфільмів Акіри Торіями.

Особливості:

З давніх часів в замку Троден був запечатаний заборонений скіпетр. Але одного разу таємничий блазень на ім'я Дхулмагус порушив його спокій і звільнив скіпетр з його давніх пут. Використовуючи силу скіпетра, Дхулмаг наклав злісне прокляття на все королівство. В одну мить люди перетворилися в колючки, і земля застигла в часі. Щоб посилити рану, Короля і Принцесу перетворили в жахливих звірів!

Однак прокляття не торкнулося одну людину... молодого гвардійця... Тебе! Тепер ви повинні відправитися в епічну подорож, щоб врятувати свого короля і країну і зняти тінь прокляття злого блазня!

  • Гарантія від виробника Для Б ⁄ В товарів не передбачена
  • Гарантія від магазину На перевірку - один день

Написати відгук

    Погано           Добре